Produkty

Preparaty biobójcze NANOCLEAN® AIR do dezynfekcji powierzchni

Biobójcze produkty myjąco-dezynfekujące NANOCLEAN® AIR to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki którym Twoja klimatyzacja będzie wolna od wszelkiego typu drobnoustrojów. W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących preparatów, które są bezpieczne dla użytkowników oraz większości materiałów powierzchni wymagających czyszczenia i dezynfekcji. Możesz je wykorzystać na potrzeby klimatyzacji pojazdów, budynków, a także do czyszczenia i dezynfekcji wszelkich powierzchni płaskich w biurze, w domu i w pojazdach.
Środki NANOCLEAN® AIR są dostępne w kilku wariantach zapachowych, dlatego łatwiej dostosujesz je do własnych potrzeb.
Wedle upodobań można zastosować NANOCLEAN® AIR w postaci pianki w aerozolu, koncentratu i płynu gotowego do użycia. Preparaty można stosować przez natrysk, kąpiel, natrysk ciśnieniowy i zamgławianie na większości powierzchni.

Preparaty do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji budynków

Nowoczesne obiekty biurowe czy mieszkalne coraz częściej korzystają z klimatyzacji, która zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniach, bez względu na porę roku. Stosując takie rozwiązanie w domu lub firmie, musisz pamiętać o systematycznym czyszczeniu i dezynfekcji całego układu.
Do tego celu doskonale nadają się preparaty NANOCLEAN® AIR, gwarantujące zadowalający efekt biobójczy. Pozwolą Ci one usunąć z wentylacji groźne wirusy, bakterie, grzyby, drożdże, spory i prątki w czasie już 5 minut. Jednocześnie zadbasz o komfort pracy i komfort użytkowników klimatyzacji pozostawiając miły zapach po serwisie. Dodatkowo można łatwo i skutecznie dezynfekować całe pomieszczenia poprzez zamgławianie.

Preparaty do odgrzybiania klimatyzacji pojazdów

Jeśli zależy Ci na ekonomicznym rozwiązaniu, to preparat NANOCLEAN® AIR w formie koncentratu będzie najlepszą opcją. Ten wydajny płyn stosowany 1:20 z wodą starczy na naprawdę długo, a jego cena jest bardzo konkurencyjna, wymaga jednak użycia specjalnych lanc i sprzętów dozujących pod ciśnieniem. Polecamy także środek biobójczy w formie pianki w aerozolu, który znacznie ułatwi regularne czyszczenie dowolnych powierzchni. Na potrzeby klimatyzacji możesz też sięgnąć po wygody płyn gotowy do użycia NANOCLEAN® AIR GDU natychmiast po otwarciu opakowania. Sprawdź też pozostałą ofertę i zadbaj o prawidłową dezynfekcję domu, firmy i pojazdów.

NANOCLEAN® AIR GDU Gotowy Do Użycia Płyn Biobójczy (MC-8803B)

Myjąco-dezynfekujący niepalny płyn biobójczy do mycia i dezynfekcji większości powierzchni wodoodpornych oraz czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji układów HVAC klimatyzacji i wentylacji w pojazdach i budynkach. Zabija Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w czasie do 15 minut. Zabija bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 7406/18. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018.

NANOCLEAN® AIR KONCENTRAT Stężony Płyn Biobójczy (MC-8803K)

Myjąco-dezynfekujący, niepalny, stężony płyn biobójczy do mycia i dezynfekcji większości powierzchni wodoodpornych oraz czyszczenia, odgrzybiania układów HVAC klimatyzacji i wentylacji w pojazdach i budynkach. Preparat zabija Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w czasie do 15 minut. Eliminuje bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Koncentrat stosowany w stężeniu 5% z wodą. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 74020/18. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018.

NANOCLEAN® AIR Aerozol Pianka Biobójcza (MC-8803)

Myjąco-dezynfekujący niepalny preparat biobójczy w postaci pianki w aerozolu do mycia i dezynfekcji większości powierzchni wodoodpornych oraz czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji układów HVAC klimatyzacji i wentylacji w pojazdach i budynkach. Zabija Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w czasie do 15 minut. Zabija bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 7364/18. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018

NANOCLEAN® AC8 Aktywna Piana do Klimatyzacji - Czyści, odgrzybia, dezynfekuje (MC-8802)

Myjąco-dezynfekujący preparat biobójczy w postaci wysokoprężnej półsuchej pianki w aerozolu do czyszczenia większości powierzchni wodoodpornych oraz czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji układów HVAC klimatyzacji i wentylacji w pojazdach i budynkach. Przeznaczony jest do zastosowania domowego oraz w przemyśle. Zabija Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w czasie do 15 minut. Zabija bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 6885/17. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018.

NANOCLEAN® AC7 Aerozol Niepalna Pianka Biobójcza (MC-8801)

Myjąco-dezynfekujący niepalny preparat biobójczy w postaci niepalnej pianki w aerozolu do mycia i dezynfekcji większości powierzchni wodoodpornych oraz czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji układów HVAC klimatyzacji i wentylacji w pojazdach i budynkach. Zabija Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w czasie do 15 minut. Zabija bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 6899/17. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018

Lanca ABACA AC45 INOX 6 Dysz Mgła Ciśnieniowa (MC-88706)

Lanca ABACA AC45 INOX 6 Dysz Mgła ciśnieniowa umożliwia najbardziej skuteczne i bezpieczne czyszczenie mgłą ciśnieniową parowników i kanałów klimatyzacji bez nadmiernego zalewania układów HVAC w samochodach. Zapobiega wymianie starych zagrzybionych parowników w autach, które nie były czyszczone lub źle eksploatowane.

Lanca ABACA AC160 NYLON Dysza 360° Mgła Ciśnieniowa (MC-88710)

Lanca elastyczna, nylonowa długości 160 cm z dyszą wielokierunkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w kanałach klimatyzacji i wentylacji. Stosowana w przypadku braku dostępu do parownika dla Lancy ABACA INOX

Pistolet Ciśnieniowy (MC-8871)

Pistolet ciśnieniowy ze zbiornikiem 1L na sprężone powietrze do 12 bar do dozowania płynu NANOCLEAN przez lancę ABACA AC45 INOX 6DYSZ i Lancę AC160 NYLON 360°.

NANOCLEAN® HS Płyn Alkoholowy do Dezynfekcji Rąk (MC-8814)

Płyn alkoholowy do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, wykazujący działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawartość alkoholu >75%.
Pozwolenie nr 1459/TP/2020 na udostępnianie na rynku i stosowanie produktu biobójczego NANOCLEAN HS.

NANOCLEAN® SD Płyn Alkoholowy do Dezynfekcji Powierzchni (MC-8811)

Płyn alkoholowy do dezynfekcji powierzchni, w tym powierzchni kontaktujących się z żywnością, wykazujący działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawartość alkoholu: >75%. Pozwolenie nr 1076/TP/2020 na udostępnianie na rynku i stosowanie produktu biobójczego NANOCLEAN SD

NANOCLEAN® HSG Żel Alkoholowy do Dezynfekcji Rąk (MC-8812)

Żel alkoholowy do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, wykazujący działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawartość alkoholu >75%. Pozwolenie nr 1075/TP/2020 na udostępnianie na rynku i stosowanie produktu biobójczego NANOCLEAN HSG

NANOCLEAN® HSW Chusteczki Nasączane Płynem Alkoholowym do Dezynfekcji Rąk i Powierzchni (MC-8815)

Chusteczki nasączone płynem alkoholowym do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością, wykazujące działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Zawartość alkoholu: >75%. Pozwolenie nr 1072/TP/2020 na udostępnianie na rynku i stosowanie produktu biobójczego NANOCLEAN HSW

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NR01 NANOCLEAN AIR (MC-8893)

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NR01 NANOCLEAN AIR to gotowy system do dezynfekcji przez zamgławianie pomieszczeń i pojazdów o kubaturze do 70m2 lub 500m3.

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NANOCLEAN AIR to urządzenie do generowania mgły o wielkości kropel od 1 do 10 mikronów z niepalnego preparatu odkażającego z pełnym spektrum biobójczym NANOCLEAN AIR.
NANOCLEAN AIR zabija Wirusy, Bakterie, Spory, Prątki w 5 minut, Grzyby w 15 minut.

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NR02 NANOCLEAN AIR (MC-8895)

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NR02 NANOCLEAN AIR to gotowy system do dezynfekcji przez zamgławianie pomieszczeń i pojazdów o kubaturze do 200m2 lub 1000m3.

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NANOCLEAN AIR to urządzenie do generowania mgły o wielkości kropel od 1 do 10 mikronów z niepalnego preparatu odkażającego z pełnym spektrum biobójczym NANOCLEAN AIR.
NANOCLEAN AIR zabija Wirusy, Bakterie, Spory, Prątki w 5 minut, Grzyby w 15 minut.

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY AUTO NANOCLEAN AIR (MC-8899)

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY AUTO NANOCLEAN AIR to gotowy system do dezynfekcji przez zamgławianie pomieszczeń i pojazdów o kubaturze do 70m2 lub 500m3.

ZESTAW ZAMGŁAWIAJĄCY NANOCLEAN AIR to urządzenie do generowania mgły o wielkości kropel od 1 do 10 mikronów z niepalnego preparatu odkażającego z pełnym spektrum biobójczym NANOCLEAN AIR.
(NANOCLEAN AIR zabija Wirusy, Bakterie, Spory, Prątki w 5 minut, Grzyby w 15 minut).

Urządzenie do zamgławiania z głowica SUCHA MGŁA (MC-8871F)

Urządzenie do zamgławiania suchą mgłą w pomieszczeniach i pojazdach.
Strefa sucha: >1.5 m. Maksymalna zalecana wysokość sufitu < 5 m i kubatura do 500 m3 . Wydajność zamgławiania: 15m3 /minutę lub 5m2/minutę. Zużycie płynu: 100 ml/minutę @ 5.5-10 bar.

NANOCLEAN® AC7 KONCENTRAT (MC-8801K)

Koncentrat specjalnie opracowany do profesjonalnego czyszczenia i dezynfekcji parowników pojazdów i ciężkich zabrudzeń instalacji HVAC. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 8509/21. Atest PZH nr BK/K/0863/01/2018